Teslimat Koşulları

*Siparişimi nasıl takip edebilirim?

koskerefendi.com.tr üzerinden satın aldığınız ürün veya ürünler kargo firmasına teslim edildiğinde kargonuzu takip edebileceğiniz bir takip numarası e-mail olarak gönderilecektir. E-mail’de yer alan takip numarası ile Siparişinizi rahat bir şekilde takip edebilirsiniz.

*koskerefendi.com.tr üzerinden nerelere gönderim yapabilirim?

koskerefendi.com.tr’nin gönderim ağı, anlaşmalı kargo şirketlerinin teslimat sağlayabildiği her yeri kapsar.

*Siparişim ne kadar sürede gönderim adresine ulaşır?

Web sitemiz üzerinden verdiğiniz siparişler en geç 3 veya 5 iş günü içerisinde anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına özenle paketlenmiş bir şekilde teslim edilir. Kargoların elinize ulaşma süreleri kargo firmalarına ve gönderim iline göre farklılık göstermektedir. (Bu sürelere Kampanya ve İndirim dönemleri dahil değildir.)

*Siparişim gecikirse ne yapmalıyım?

iletisim@koskerefendi.com.tr adresine sorununuzu ve telefon numaranızı içeren bir e-mail gönderebilirsiniz.

*Siparişimi kimler teslim alabilir?

Kargolanan siparişinizi, belirtilen adreste teslim almayı kabul eden herhangi birisine gerekli evrakları imzalaması karşılığında teslim edilebilir. Sipariş verdikten sonra alıcı değişikliği yapmak isterseniz, siparişinizi kargo firmasına teslim edilmeden yapabilirsiniz. Ayrıca konu ile ilgili değişiklikleri iletisim@koskerefendi.com.tr üzerinden destek alabilirsiniz.

*Teslimat adresine kargo şubesini yazabilir miyim?

Siparişlerin gerekli güvenliğin ve daha doğru takibin sağlanabilmesi için yalnızca sipariş formunda belirtilen adrese teslim yapılmaktadır.

*Sipariş verdikten sonra adres değişikliği yapabilir miyim?

Teslimat adresinizi siparişin henüz kargo firmasına teslim edilmediği durumlarda değiştirebilirsiniz. Hesabım>Adres Düzenle sayfasından teslimat adresini değiştirebilirsiniz. Dilerseniz iletisim@koskerefendi.com.tr üzerinden bize ulaşabilir ve konu ile ilgili gerekli değişikliklerin yapılmasını talep edebilirsiniz.